5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר גולדמן זהר-"פט קליניק"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות ''פט קליניק''

 
ד"ר גולדמן זהר - "פט קליניק", היא מרפאה וטרינרית, הממוקמת בביתם של יעל וד"ר זהר והמנוהלת על ידם במסירות, בחום ובאהבה רבה, בעזרת בנם הבכור, יובל. לזוג, בן נוסף - יוני ובביתם 3 כלבים ו 10 חתולים, אשר אינם מפריעים, כלל, לפעילות המרפאה !

''פט קליניק'', היא מרפאה וטרינרית לחיות בית, (חתולים וכלבים) המטפלת גם בחיות אקזוטיות, כמו מכרסמים (ארנבים, אוגרים, שרקנים, צ'נצ'ילות, חולדות, עכברים, גרבילים, דגו ושוגר גליידר), יונקים קטנים טורפים (חמוסים), בעלי כנף (תוכים) ובחיות פינות מחמד למיניהן. כמו כן, צוות המרפאה מייעץ לגבי בעיות התנהגות בקרב חיות אלו.

הערכים המנחים והבסיסיים, האנושיים, האדיבים, היעילים והבלתי מתפשרים של אנשי צוות המרפאה, בני משפחת גולדמן, מנחים אותם לפעולה מקצועית ומדויקת, בנכונות כנה, כשלנגד עיניהם, תמיד, עומדת אך ורק טובת בעל החיים, בריאותו ורווחתו, תוך שימת לב רבה, רגישות ועדינות מקסימליות, כלפי חיות המחמד ובעליהן !

במרפאתו של ד''ר זהר גולדמן, אתם מקבלים יחס אישי וחם מרופא קבוע, מרעיתו ומבנם. חיות המחמד שלכם מקבלות טיפול מסור ואוהב, ביד רכה, דואגת ומבינה, תוך הקפדה על יסודיות ומקצועיות, ללא פשרות, ביושר ובשקיפות מלאה ומסבירה, לצד ניסיון קליני וידע נרחב ולרווחתו של החבר הכי טוב שלכם !

לקוחותיו של ד''ר גולדמן יעידו, מנסיונם, כי אין כמו הרופא, המכיר היטב את אופיים וצרכיהם של בעלי החיים ובעליהם גם יחד. וטרינר שנותן את כולו לרווחתו של החבר הכי טוב שלהם !

ד''ר גולדמן מטפל בבעלי החיים ומשרת לקוחותיו ב... ארבע ורבע שפות :

1) שפת האהבה והרוך לבעלי החיים !
2) עברית : שפת אמו.
3) אנגלית : ...שכן הכריחו אותו ללמוד בתיכון.

4) איטלקית : שפת לימודיו.

4 ורבע) רוסית : שקלט מלקוחותיו הרבים (אגב, הרבה יותר עם חיות המחמד מאשר עם בעליהן...)

 
דר זהר ויובל
 

ייחודיות המרפאה

 
המרפאה, אינה מרפאה שגרתית... פעולתה ותכליתה המקצועית והמובהקת של המרפאה ואופיים הפשוט, הנוח, הלא מתנשא ומסביר הפנים של צוותה המשפחתי, מביא את הפעילות הרפואית הטובה והשוטפת בה לחפוף, לעיתים מזומנות ביותר, עם תחומי החיים של בעלי החיות במתכונת של הכרות אישית, עד רמת ''סידור'' הכרויות, לעיתים, שיתוף ב''סיפורים אישיים'', משמחים ואף עצובים, כולל עד ''חתימה'' על חתונות ומניעת גירושין...

מתכונתה הייחודית והאישית, של פעילות המרפאה, מאופיינת וידועה בסביבה הקרובה והרחוקה, כמקום בו נפתרות הבעיות הרפואיות, במהירות, תוך שמירה קפדנית על מחירים הוגנים וכל זאת - על מנת לשמר את בריאות חיות המחמד ולהאריך את תוחלת חייהן !

ד''ר גולדמן, הן במרפאתו והן מחוצה לה, זמין תמיד וקשוב אנושית ומקצועית, מבלי לאבד את סבלנותו, לא רק לבעיות חיות לקוחותיו הקבועים, אלא אף לרבים אחרים, שאינם כאלו, המתקשרים אליו תדיר, לשאלה, לקבלת עצה או לקבלת ''חוות דעת שניה''.
 

צוות המרפאה

 
 
יעל - יד ימינו של ד''ר זהר ועמוד התווך הנשי והיפה במרפאה, הינה מעצבת פנים וחלונות ראווה, במקצועה, ובוגרת ''האקדמיה לאומנות יפה'', פירנצה, איטליה, משמשת כמנהלת המרפאה וכסייעת כירורגית.

יעל היא גם יועצת זוגית, מגשרת ומגשרת משפחתית.
 
 
 
יעל
 
 
 
 
 
יובל - בשנה האחרונה, הצטרף לצוות המרפאה כאסיסטנט. יובל, הבן הבכור, צייר גרפי מוכשר וסטודנט לתואר ראשון במדעי החיים, באוניברסיטת בר אילן.

בעברו הצבאי ובמילואים, יובל הוא סגן מפקד פלוגת תותחים מתניעים, 155 מ''מ. יובל מחליף, לעיתים, את יעל, העסוקה בענייניה.
 
 
 
יובל
 
 
 
 
 
 
ד''ר זהר גולדמן - דור 10 בארץ, מצפת ומטבריה וממוצא רוסי-אוסטרי. בעברו - איש צבא וסגן מפקד גדוד טנקים, הינו בוגר אוניברסיטת פיזה, איטליה. תוך כדי לימודיו, השתלם ארוכות ד''ר גולדמן, בקליניקה הכירורגית של הפקולטה. לקראת סיום לימודיו ואף לאחריהם, השתלם ועבד במרפאה הווטרינרית של בסיס נאט''ו האמריקאי, ''קאמפ דארבי'', שבקרבת פיזה.

עד חזרתו עם משפחתו לישראל, היה שותף בהפעלת ובניהול קליניקה וטרינרית כירורגית, בפיזה.

במשך מספר שנים בעבר, ד''ר גולדמן אף כיהן כ- ''וטרינר של כבוד'' של קלאב כלבי פג ואפנפינצ'ר באזור דרום מערב אנגליה.
 
 
 
ד"ר זהר גולדמן
 
 
 
 
במשך שנות עבודתו הרבות, צבר ד''ר גולדמן ידע מקצועי, ניסיון ומוניטין רב והוא מוכר כווטרינר, המעניק בנאמנות, במסירות ובזמינות גבוהה, המתובלת בהומור ובשנינות רבה - טיפול איכותי ושרות מקצועי לבעלי החיים ולבעליהם.

ד''ר זהר מעניק את שירותיו ללקוחותיו הרבים, הן מתושבי העיר ראשון לציון וכן לאלו המגיעים אליו מהערים הסמוכות לה (כגון בת ים, חולון, נס ציונה, לוד, רמלה ואחרות) וכן ללקוחותיו ''שעברו דירה'', אך שנשארו נאמנים לו ולמרפאתו ומגיעים אליו אף ממרחקים ניכרים ! במקרי חירום או במידת הצורך ולפי בקשת לקוחותיו, מבצע ד''ר גולדמן אף ''ביקורי בית'', לאחר שעות עבודתו הרבות, גם בשבתות ובחגים ובאם ניתן וכדי לחסוך בעלויות משמעותיות ללקוחותיו, יזמין ד''ר זהר את לקוחותיו לטיפול בביתו,גם בשעות הלילה המאוחרות !


בשל אופיו ועברו כאיש צבא, בעברו הרחוק, כסגן קצין המבצעים של תא''ל אביגדור קהלני, מפקד אוגדה 36, במלחמת שלום הגליל וכסמג''ד שריון ולאחריה כאיש מילואים ותיק וכמתנדב, לשעבר, ביחידת הבילוש של משטרת ישראל במחוז יפו - ת''א, ד''ר גולדמן אינו נלחץ בקלות ממקרי חירום קריטיים וממראות קשים. הוא מטפל בקור רוח ובמסירות, עם רעייתו יעל, עד שעות הלילה הקטנות בחיות המחמד וסועד אותן...ואף את בעליהן !

לקוחותיה של המרפאה, יעידו על הרמה הגבוהה של הטיפולים, החיוך החם, מילות ההרגעה והיחס האדיב לו הם זוכים, ומעל לכל, לטיפול המצוין, היסודי, המסור והמותאם למצבה של החיה.

ד''ר גולדמן עבר ועובר השתלמויות רבות בתחומי הרפואה הווטרינרית ומתעדכן בכל החידושים הרפואיים. לאחרונה, השתלם במסגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, בשלוחתה בבית הספר לרפואה וטרינרית בבית דגן, בשני קורסי לימודי המשך, ברפואת ציפורים וברפואת חיות מחמד אקזוטיות.

לד''ר גולדמן השכלה וטרינרית מקיפה, משלימה וענפה, בשל היותו אף רופא וטרינר רשותי, תפקיד בו הוא מכהן זה למעלה מ 10 שנים, כסגן מנהל השירות הווטרינרי - עיריית רחובות וכן ניסיון קליני רב, נוסף, בהיותו אחראי על תחנת תצפית הכלבת העירונית ובטיפולו המסור והאחראי בבעיותיהן הרפואיות של עשרות כלבים.

בנוסף לכך, הוא נושא באחריות כבדה, לגבי בריאות ציבור תושבי העיר, שכן הנו אחראי על תחום רישוי העסקים הווטרינרי, המפקח על עשרות רבות ביותר של עסקים, המשווקים מוצרי מזון שמעולם החי.

ד''ר גולדמן, הנו חבר בהסתדרות הרופאים הווטרינרים בישראל, בארגון הרופאים הווטרינרים הפרטיים לחיות הבית בישראל ובארגון הרופאים הווטרינרים הרשותיים בישראל.

כיום הוא מתמחה לתואר מומחה בבריאות ציבור וטרינרית.

לפרטים נוספים ולקביעת תור במרפאה, התקשרו עוד היום: 072-3211079

 
 
יעל ויובל